Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

O nas

Zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia naszym przyjaciołom i rodzinom jest tym, co RSQ Technologies ma w sercu. Dlatego tworzymy najlepsze narzędzia dla lekarzy, którzy są istotną częścią opieki zdrowotnej. 

Naszą misją jest tworzenie lepszej opieki zdrowotnej i poprawa stanu zdrowia naszego społeczeństwa. Jesteśmy zespołem utalentowanych dizajnerów, artystów, naukowców, medyków i ekspertów od IT, AI i hardware’u, którzy wspólnie tworzą innowacje w dziedzinie zdrowia z troską, pasją i miłością. 

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 13485.

Stosujemy system zarządzania zgodny z normą PN-EN ISO 13485:2016 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu urządzeń medycznych do monitorowania i diagnostyki narządów ruchu oraz oprogramowania urządzeń medycznych.

PN-EN ISO 13485