Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Jak połączyć telefon lub tablet z urządzeniami RSQ Motion?

Jak połączyć telefon lub tablet z urządzeniami RSQ Motion?

  1. Przed rozpoczęciem łączenia urządzenia z sensorem i clickerem należy się upewnić, że Twoje urządzenie ma włączoną opcję bluetooth, która jest niezbędna do połączenia się z sensorem i clickerem.
  2. Kolejnym krokiem jest poruszanie sensorem i kliknięcie clickerem, aby aktywować je w aplikacji RSQ Physio. Bieżący status połączenia sensora i clickera z aplikacją możesz na bieżąco sprawdzać w aplikacji.
  3. Innym sposobem na połączenie sensora i clickera z aplikacją jest kliknięcie w ikonę wyszukaj sensory, która jest umieszczona po prawej stronie słowa "Czujniki".
  4. Po prawidłowym wyszukaniu sensora i clickera przez aplikację pozostało Ci jedynie je sparować. Wykorzystujesz do tego przycisk "połącz", umiejscowiony obok nazw urządzeń, które wcześniej zostały wyszukane.
  5. Kolejnym krokiem jest kalibracja urządzeń, która dokonuje się automatycznie. Można jednak przeprowadzić ją również samodzielnie.

W wideo przedstawiono wersję oprogramowania RSQ Physio 3.13.0.
Twoja wersja może różnić się od prezentowanej. Sprawdź, jaką wersję systemu masz na swoim urządzeniu i ewentualnie zaktualizuj oprogramowanie.