Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Jak umieścić sensory na pacjencie?

Jak umieścić sensory na pacjencie?

  1. Sensory na ciele pacjenta możesz umieścić na dwa sposoby, za pomocą opasek lub naklejek. Zacznijmy od opasek.
  2. Przy zakładaniu opaski warto pamiętać, aby miejsce jej założenia było możliwie jak najmniej podatne na prace mięśni, by wynik Twojego badania był jak najdokładniejszy. Po przejściu przez szlufkę możesz skierować opaskę w dowolną stronę. W tym przypadku nie ma żadnej rekomendacji. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojej wygody. Pamiętaj jedynie, aby sensory umieścić na ciele pacjenta w pozycji odpowiedniej dla badania, które chcesz przeprowadzić.
  3. Przy mocowaniu sensora do ciała pacjenta za pomocą naklejki musisz pamiętać, aby najpierw przymocować sensor do naklejki, a dopiero potem naklejkę z sensorem przyklejasz do ciała pacjenta. Mocowanie za pomocą naklejki jest konieczne w trudno dostępnych miejscach, w których nie można wykorzystać opaski.
  4. Ostatnim krokiem będzie wyzerowanie sensorów w aplikacji RSQ Physio.

W wideo przedstawiono wersję oprogramowania RSQ Physio 3.13.0.
Twoja wersja może różnić się od prezentowanej. Sprawdź, jaką wersję systemu masz na swoim urządzeniu i ewentualnie zaktualizuj oprogramowanie.