Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Jak skalibrować sensory RSQ Motion?

Jak skalibrować sensory RSQ Motion?

  1. Aby prawidłowo skalibrować sensor należy położyć go na płaskiej powierzchni, która musi być całkowicie nieruchoma, aby nie zakłócić przebiegu kalibracji.
  2. Następnie należy kliknąć przycisk "kalibruj" w aplikacji, Kalibrację przeprowadzamy tylko raz, przed rozpoczęciem badania. Wyjątkiem jest jedynie sytuacja, w której sensor rozłączą się w trakcie badania. Wówczas kalibrację trzeba przeprowadzić raz jeszcze. Pomiary wykonane przed rozłączeniem zostaną zapisane w aplikacji dopóki nie opuścimy formularza badania.
  3. Kolejnym krokiem jest umieszczenie sensorów na ciele pacjenta. Można to zrobić na dwa sposoby. Za pomocą opasek lub naklejek.

W wideo przedstawiono wersję oprogramowania RSQ Physio 3.13.0.
Twoja wersja może różnić się od prezentowanej. Sprawdź, jaką wersję systemu masz na swoim urządzeniu i ewentualnie zaktualizuj oprogramowanie.