Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Jak wyzerować sensory w aplikacji RSQ Physio?

Jak wyzerować sensory w aplikacji RSQ Physio?

  1. Pierwszym krokiem jest ustawienie pacjenta w odpowiedniej pozycji dla badania, które chcesz wykonać. Bardzo ważne jest, aby ta pozycja była powtarzalna, żeby w razie potrzeby ponownego wyzerowania można ją było z łatwością odtworzyć.
  2. Jeśli Twój pacjent jest już ustawiony w odpowiedniej pozycji, to w aplikacji RSQ Physio klikasz przycisk "wyzeruj czujnik" i możesz rozpoczynać badanie. W zależności od przeprowadzonego badania musisz pamiętać, że każda zmiana pozycji pacjenta wymaga ponownego wyzerowania sensora.
  3. Jeśli w trakcie badania, na półokręgu w aplikacji RSQ Physio zauważysz, że czujnik nie wskazuje poprawnie pozycji wyjściowej, rekomendujemy ponowne wyzerowanie czujnika.

W wideo przedstawiono wersję oprogramowania RSQ Physio 3.13.0.
Twoja wersja może różnić się od prezentowanej. Sprawdź, jaką wersję systemu masz na swoim urządzeniu i ewentualnie zaktualizuj oprogramowanie.