Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Jak używać zestawu RSQ Motion?

Jak używać zestawu RSQ Motion?

  1. Aby wykorzystać zestaw RSQ Motion, na przykład do badania propriocepcji, należy użyć aplikacji RSQ Physio lub Motion Analytics. W tym filmie pokażemy działanie RSQ Motion w aplikacji RSQ Physio, która służy do prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. Najpierw trzeba ściągnąć RSQ Physio z App Store lub Google Play, w zależności od systemu wykorzystywanego przez Twoje urządzenie.
  2. Następnie należy skonfigurować aplikację RSQ Physio i rozpocząć wizytę z pacjentem, który będzie miał przeprowadzone badanie propriocepcji. Gotowy formularz badania znajdziesz w rozwijanym pasku po naciśnięciu przycisku “dodaj formularz”, oznaczonego ikoną zielonego koła z białym plusem.
  3. Po wybraniu badania należy połączyć urządzenie z sensorami lub clickerem, w zależności od wybranego badania.

W wideo przedstawiono wersję oprogramowania RSQ Physio 3.13.0.
Twoja wersja może różnić się od prezentowanej. Sprawdź, jaką wersję systemu masz na swoim urządzeniu i ewentualnie zaktualizuj oprogramowanie.